Apie

Užsiimame spauda ant rūbų ir siuvinėjimu. Kreipkitės – pasiūlysim Jums geriausiai tinkantį idėjos įgivendinimo būdą, atitinkantį Jūsų poreikius. Siuvinėjame pramoninėmis mašinomis. Spaudos variantai: šilkografija, šilkografiniai transferai, termo plėvelė.

Dirbame su reklaminiais/laisvalaikio rūbais (marškinėliai, džemperiai, kepuraitės) taip pat su darbo (kombinezonai, darbo švarkai, striukės ir kt.) Galime Jus papuošti renginiui ar šventei, taip pat paruošti darbo rūbus darbuotojams su Jūsų įmonės logotipu.Dirme su kliento rūbais arba galime pasiūlyti pilną idėjos išpildymą su musų rūbais. Bendradarbiaujame su: https://www.bc-collection.eu/enhttps://www.promostars.com/en/https://www.roly.es/ gamintojais.

Jei domina darbų kaina, reiktų pateikti tokius duomenis: užsakymo kiekis, pageidaujamos spaudos failas, spaudos dydis arba vietą kur norit, kad būtų spauda (priekis kairė pusė, priekis per centrą, nugara) dydį pasiūlisim. Darome vizualizacijas, taigi apytiksliai matysite kaip atrodys galutinis variantas.